Kozyguru | Haymarket | Best Location Studio

  • 32 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Kozyguru | Haymarket | Best Location Studio Sydney розташовані у районі Центральний діловий Сіднея, за 25 хвилин пішої прогулянки від таких культурних пам'яток, як Австралійський національний морський музей. Апартаменти розташовані всього за 0.6 км від залізничного вокзалу Museum та зовсім неподалік від автовокзалу Elizabeth St at Hay St.

Гості можуть готувати їжу на мінікухні.

Сіднейський майданчик для крикету за 30 хвилини пішки, а Електростанція-музей розташований в межах 13-хвилинної прогулянки від апартаментів. До центру Сіднея можна дійти пішки за 10 хв. Воєнний меморіал ANZAC знаходиться недалеко від помешкання. Сідней, Новий Південний Уельс розміщений за 5 км, а залізничний вокзал Capitol Square - за 100 метрів від Kozyguru | Haymarket | Best Location Studio.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Kozyguru | Haymarket | Best Location Studio Сідней
Kozyguru | Sydney Cbd | Boutique City 2Bed Studio
Ціна лише для моб. пристроїв

Kozyguru | Sydney Cbd | Boutique City 2Bed Studio

4.0
Непогано 1 відгук
16 м від помешкання
USD 203 USD 183
за ніч
Perfect Staycation, Enjoy A Spa, Easy City Access
Ціна лише для моб. пристроїв

Perfect Staycation, Enjoy A Spa, Easy City Access

9.3
Блискуче 2 відгуки
271 м від помешкання
Luxury 2Br Cbd Retreat Walk To Darling Harbour
Ціна лише для моб. пристроїв

Luxury 2Br Cbd Retreat Walk To Darling Harbour

9.3
Блискуче 4 відгуки
275 м від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Сідней, Новий Південний Уельс
    9 км

    Залізничні вокзали

    Sydney Central Railway Station
    600 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Сушарка

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Патіо
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Детектори диму

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Часті питання
    • У Kozyguru | Haymarket | Best Location Studio можна розмістити домашніх тварин?
      У Kozyguru | Haymarket | Best Location Studio не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • Квартира Kozyguru | Haymarket | Best Location Studio розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Museum розташований за кілька кварталів від квартири Kozyguru | Haymarket | Best Location Studio.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Сідней, Новий Південний Уельс
    9 км

    Залізничні вокзали

    Sydney Central Railway Station
    600 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Kozyguru | Haymarket | Best Location Studio Сідней

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити